CZAS NA LIGĘ

Pierwszy mecz na wiosnę podopieczni Krzysztofa Bryndala zagrają u siebie juz w najbliższą sobotę. Do Miastka na spotkanie w ramach 16. kolejki przyjeżdża MKS Debrzno.

Po rozegraniu rundy jesiennej piłkarze z Debrzna zajmują dwunaste miejsce, dorobkiem 17 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 remisy. Osiem spotkań zakończyło się porażką. Dorobek bramkowy MKS wynosi 35-39.

Start Miastko zajmuje 1 pozycję w tabeli z 37 punktami, po 12 wygranych, 1 remisie i 2 porażkach . Piłkarze z Miastka strzelili 54 bramki tracąc tylko 14. Najskuteczniejszymi piłkarzami byli Paweł Koniuszek - 13 goli, Rafał Żukowski – 8 goli.

W meczu rundy jesiennej w Debrznie Start wygrał aż 1-7. Ciekawi jesteśmy jak sobie poradzi Start na wiosnę? Czy będzię to również przekonująca wygrana miejscowych?

Zapraszamy na mecz i gorący doping dla naszych piłkarzy.

Kadra na mecz:  OSTROWSKI R.,PRZEPLSAKO R.-CZERWIŃKI,PRANCZK,KAPICA,ŻAK,ŚLIŻEWSKI,ŚWIĄDER,BRYNDAL,PUFELSKI,SZUTA,ŻUKOWSKI,HUSEJKO,KONIUSZEK,OSTRWOSKI M,MALINOWSKI,WIŚNIEWSKI,LEWANDOWSKI,DATA.

START MIASTKO – MKS DEBRZNO

18.03.2017(sobota) godz.14:00