Dwa zwycięstwa, jedna porażka

Trampkarze (C2) Startu Miastko pokonali na własnym boisku 3:2 Lipniczankę Lipnicę. W 7. minucie prowadzenie dla gospodarzy zdobył Wojciech Zaremba. Na 2:0 dla Startu podwyższył w 36. minucie Hubert Kalinowski. Lipniczanka zdobyła bramkę w 41. minucie (Dominik Stoltmann). W 43. minucie Start podwyższył prowadzenie za sprawą Pawła Kiedrowskiego. Drugą bramkę dla Lipniczanki zdobył w 45. minucie Andrzej Kopp Ostrowski. Skład Startu Miastko: Oskar Misiak, Michał Zabrocki, Daniel Kajdanowicz, Hubert Kalinowski, Paweł Kiedrowski, Mateusz Kowalski, Patryk Kuniszewski, Kacper Smaha, Wiktor Sumiński, Maciej Wabik, Wojciech Zaremba, Oktawiusz Pszeniczny, Jakub Fryling, Zuzanna Leszczyńska, Michał Pilarski, Hubert Szymański Skład Lipniczanki Lipnica: Piotr Chrzan, Tomasz Bruski, Wiktora Depka Prądzińska, Andrzej Kopo Ostrowski, Huber Łącki, Kamil Rudnik, Radzimir Śpiołek, Dominik Stoltmann, Maciej Szyca, Daniel Trzeciński, Krzysztof Wnuk-Lipiński, Karol Borchardt. W tabeli Lipniczanka zajmuje drugie miejsce – 13 pkt. (rozegrała o jeden mecz więcej), a Start trzecie miejsce – 12 pkt (na stronie zdjęcia z tego meczu)

Liga trampkarzy C1. Start Miastko – AP JFA Przechlewo 13:2. Bramki dla Startu: Hubert Bachman (4, 29, 31, 33, 70 minuta), Hubert Szymański (8 minuta), Kasper Jereczek (12 i 64 minuta), Przemysław Spalik (15, 32, 37, 47 minuta), Kacper Kamaszyn (58 minuta)

Zespół młodzików (D2) przegrał w Słupsku z Gryfem 1:11