Jan Ponulak - OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2017- KULTURA

Jan Ponulak -  OSOBOWOŚCIĄ  ROKU 2017- KULTURA

Jan Ponulak-Osobowość Roku 2017!!!Gratulacje!!! Jest to również zwycięstwo wszystkich głosujących!! Brawo dla Nas!!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Jan Ponulak napisał
    Moi Drodzy, wygrałem Plebiscyt Osobowość Roku 2017 organizowany przez Głos Pomorza dzięki Wam. Bardzo dziękuję wszystkim Moim Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom, mieszkańcom gminy Miastko, Słupska, Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Poznania, Koszalina , Sydney, Chicago i innych wspaniałych miast w których mam wielu wspaniałych ludzi z którym utrzymuję bliskie kontakty. Osiągnięcie tego sukcesu dzięki Wam jest dla mnie i moich poczynań na rzecz Miastka, Klubu piłkarskiego Start i innych środowisk Pomorza a także Polski i Świata najlepszym dowodem, że warto "coś robić" , zwłaszcza dla ludzi młodych zakochanych w sporcie i chcących osiągać sukcesy. To najlepsza nagroda , którą traktuję jako "NASZĄ" . Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Was

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości