Mecz w geście solidarności z Pawłem Kryszałowiczem

Mecz w geście solidarności z Pawłem Kryszałowiczem

W środę (28 lutego) na sztucznym boisku przy ul. Zielonej w Słupsku odbędzie się mecz między Gryfem Słupsk a Startem Miastko w geście solidarności z Pawłem Kryszałowiczem, który zmaga się z chorobą nowotworową. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30. Zaplanowano dwie połowy po 30 minut. – Jesteśmy razem z Pawłem Kryszałowiczem w walce z chorobą. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Zapraszamy kibiców na mecz. Jednocześnie zachęcamy do wsparcia leczenia Pawła poprzez stronę pomagam.pl. – mówi Jan Ponulak, prezes Startu Miastko.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Jan Ponulak napisał
    Paweł, jesteśmy z Tobą i wierzymy, że dzięki Twojej pozytywnej postawie i optymizmowi pokonasz wszystkie problemy zdrowotne. Cała społeczność Pomorska i Polska , a także międzynarodowa jest tego pewna. Paweł życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Myślimy o Tobie ........ bądź dzielny jak byłeś zawsze na boisku.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości