Mecz w geście solidarności z Pawłem Kryszałowiczem

W środę (28 lutego) na sztucznym boisku przy ul. Zielonej w Słupsku odbędzie się mecz między Gryfem Słupsk a Startem Miastko w geście solidarności z Pawłem Kryszałowiczem, który zmaga się z chorobą nowotworową. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30. Zaplanowano dwie połowy po 30 minut. – Jesteśmy razem z Pawłem Kryszałowiczem w walce z chorobą. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Zapraszamy kibiców na mecz. Jednocześnie zachęcamy do wsparcia leczenia Pawła poprzez stronę pomagam.pl. – mówi Jan Ponulak, prezes Startu Miastko.