Przekaż jeden procent podatku na START MIASTKO

Przekaż jeden procent podatku na START MIASTKO - Wspomóż Start!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie działalności naszego klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2019 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na rozwój klubu, a w szczególności na funkcjonowanie i szkolenie drużyn młodzieżowych.

Poniżej przykład dla deklaracji PIT-37

Aby dokonać odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz naszego Klubu należy w zeznaniu rocznym wpisać następujące informacje:

• w pozycji 131 "Numer KRS":0000071027

• w pozycji131 "Wnioskowana kwota": kwota 1% wyliczonego podatku

• w pozycji 133 "Cel szczegółowy 1%": MKS„START ” Miastko

• numer konta bankowego: Bank BGŻ o/MIASTKO –60 2030 0045 1110 0000 02631120

• Warunkiem niezbędnym, żeby przekazany 1% podatku znalazł się na koncie STARTU MIASTKO jest wpisanie nazwy Klubu w rubryce nr 133!!!

Przekazanie 1% podatku jest najprostszą formą wsparcia naszego Klubu. Za każdy taki gest serdecznie dziękujemy i obiecujemy wykorzystać otrzymane środki z jak największą korzyścią dla naszych młodych zawodników.

DZIĘKUJEMY!!!