Samodzielny Lider

Mamy to !!!
Wygrywamy 8 mecz z rzędu i z kompletem punktów stajemy się samodzielnym liderem SKO. Śrubujemy rekord meczy bez porażki i tworzymy historie z najlepszym startem ligowym w dziejach klubu.
Dobrze rozegrana pierwsza połowa ustawiła spotkanie. Przeciwnika stać było jedynie na zaskoczenie Startu bramką na jeden jeden. Lecz jeszcze szybciej odpowiedział Koniuszek i po dograniu Bryndala strzelił kolejną ładną bramkę chłodząc poczynania Karola. Drugie 45min było spokojniejsze w wykonaniu MKSu i jedyna rzeczą godna uwagi był słupek po rzucie wolnym Koniuszka i czerwona kartka dla zawodnika Pęplina.

Cieszy powrót pewności drużyny po słabszym meczu z Tuchomiem i wygranie na ciężkim kolejnym terenie. Swoje umiejętności pokazał również Wiśniewski pewnie poczynając sobie na flance co raz wprowadzając zdezorientowanie w szeregach rywala.

Najważniejsze jednak jedno LIDER !!!

8 kolejka SKO 18/19
Gminny Klub Piłkarski "Karol Milarex" Pęplino vs MKS Start Miastko 1-4 (1-4)

⚽ 14' i 44' Oskar Wiśniewski
⚽ 17' Paweł Koniuszek
⚽ 38' Patryk Kapica

R. Przeplasko - A. Świąder (89' B. Ogórek), J. Czerwiński, P. Kapica, M. Ostrowski (65' P. Trzeciński) - B. Borowicz, W. Szuta(c), K. Bryndal - P. Koniuszek, R. Żukowski (77' B. Kłonczyński), O. Wiśniewski (84' J. Konwerski)
///w kadrze również: K. Malinowski, M. Jamniak.

Sędzia: Marek Kublik, Krystian Lipski, Janusz Jaromij