SPARING NR.2

WYSOKA PORAŻKA W DRUGIM SPARINGU.

Seniorzy MKS START MIASTKO na boisku w Darłowie wysoko ulegli miejscowej Darłovii 5-1(4-1). Do Darłowa udaliśmy się bez kilku czołowych zawodników, mimo to pierwsze 30 minut meczu było obiecujące w wykonaniu naszej drużyny. W 28 min objęliśmy prowadzenie po bardzo składnej akcji całego zespołu . Strzelcem bramki był Oskar Wiśniewski. Jednak z każdą kolejną minutą było już tylko gorzej. Bramki traciliśmy po katastrofalnych indywidualnych błędach.

Kolejny sparing rozegramy najbliższy weekend w Ustce z miejscowym Jantarem.

Skład Startu: Przeplasko- Borowicz, Trzeciński, Czerwiński, Kłonczyński – Bryndal, Pufelski, Baranowski, Wiśniewski, Koniuszek – Żukowski

Na zmiany wchodzili: Wojciechowski, Spalik, Milewski, Malinowski, Garczyński, Dzięcioł, Lewandowski.

Powiązana galeria: