SPARING NR.4

3:2 DLA WIEŻY.

W sobotnie popołudnie zespół seniorów miasteckiego Startu udał się do Postomina na czwarty mecz sparingowy tej zimy. Przeciwnikiem MKS-u była mająca czwartoligowe zapędy Wieża Postomino. Wiadomo było przed meczem, że naszych seniorów czeka ciężka przeprawa, gdyż w przerwie zimowej zespół z Postomina wzmocnił się kilkoma doświadczonymi zawodnikami. Mimo całkiem poprawnej gry i wielu stworzonych sytuacji MKS START Miastko przegrał 3-2.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy w 10 minucie po błędzie naszego bramkarza objęli prowadzenie. Po straconej bramce do głosu doszli zawodnicy Startu Miastko, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się jednak jednobramkowym prowadzeniem Wieży.

Po zmianie stron pada wyrównanie po strzale grającego trenera Startu Krzysztofa Bryndala. Od tego momentu więcej z gry mają gospodarze, co udokumentowali zdobyciem dwóch goli. W końcówce meczu rozmiar porażki zmniejszył Oskar Wiśniewski zdobywając bramkę w 80 minucie meczu.

Cieszy fakt, że pierwszy raz w tym roku zagraliśmy na naturalnej nawierzchni oraz to, że z tak dobrym przeciwnikiem stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Martwi natomiast skuteczność i proste błędy w obronie. Mamy nad czym pracować- krótko podsumował dzisiejsze spotkanie trener Startu Miastko Krzysztof Bryndal.