SPARING NR.5

REMIS W KĘPICACH

Wynikiem remisowym 2:2 zakończył się piąty mecz towarzyski w tym roku naszych seniorów. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach, gdyż boisko w Kępicach było do połowy zmrożone, co uniemożliwiało obu drużynom konstruowanie składnych akcji. Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando zawodników Startu, którzy stworzyli mnóstwo sytuacji do zdobycia bramki. Niestety po raz kolejny nasi zawodnicy razili nieskutecznością. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugie odsłonie spotkania trenerzy obu drużyn dokonali wielu zmian w swoich zespołach i mecz się wyrównał. W 55 min drużyna z Kępic po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego objęła prowadzenie. Kilka minut później po będzie stopera i bramkarza Startu, Garbarnia podwyższyła rezultat spotkania na 2:0. Od tego momentu młodzi zawodnicy Startu włączyli 5 bieg i zdobywając dwie bramki w końcówce meczu doprowadzili do remisu.

Brawa należą się dla zawodników obu ekip za grę fair oraz ,że w tak trudnych szanowali swoje i przeciwnika zdrowie.

Po meczu trener Startu Krzysztof Bryndal krótko podsumował spotkanie – Ogólnie był to słaby mecz w naszym wykonaniu. Ponownie raziliśmy nieskutecznością. W ostatnim  czasie łatwo tracimy bramki.

GARBARNIA KĘPICE – START MIASTKO 2:2(0:0)

BRAMKI : 2-1 KONIUSZEK, 2-2 DZIĘCIOŁ

SKŁAD STARTU MIASTKO: Przeplasko(46 Ostrowski)- Lewandowski(46 Dzięcioł), Kapica, Czerwiński(46 Malinowski), Trzeciński(46 Milewski), Borowicz, Bryndal(46 Kłonczyński), Zawodnik Testowany(37 Świąder), Koniuszek(Garczyński), Pufelski(70 Koniuszek), Wiśniewski(46 Spalik).

OSTATNI MECZ SPARINGOWY PRZED STARTEM LIGI NASZA DRUŻYNA ROZEGRA NA WŁASNYM STADIONIE W SOBOTĘ 09.03 O GODZ. 15:00 Z DRUŻYNĄ BARTON BARCINO.