SPARING NR.6

Skromna wygrana na zakończenie okresu przygotowawczego.

W ostatnim meczu towarzyskim zespół seniorów zmierzył się na stadionie miejskim w Miastku z liderem słupskiej A-klasy Bartonem Barcino. Nasza drużyna odniosła zwycięstwo 2-1. Bramki zdobyli Paweł Koniuszek i Sławomir Pufelski.

W cały spotkaniu seniorzy posiadali optyczną przewagę stwarzając sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich. Niestety po raz kolejny raziliśmy nieskutecznością, nie wykorzystując w pierwszej połowie nawet rzutu karnego.

Za tydzień nasz zespół czeka pierwszy mecz ligowy na ciężkim terenie w Przechlewie. Początek meczu o godz. 15:00.

Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści w następną sobotę .

Start: Przeplasko(46 Ostrowski)-Kłonczyński(46 Milewski),Kapica,Czerwiński,Trzeciński,Pufelski

(65 Kłonczyński),Malinowski(46 Testowany),Borowicz,Bryndal(46 Lewandowski, 55 Dzięcioł),Koniuszek(65 Wiśniewski), Wiśniewski(46 Spalik).

Bramki: 1:0 Koniuszek(asysta Pufelski), 2-0 Pufelski (asysta Borowicz)