START WZNAWIA PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ

W sobotę 19.01.2019 o godz.12 na miastecki stadionie odbędzie się pierwsza jednostka treningowa w tym roku zespołu seniorów MKS Start Miastko. W okresie przygotowawczym drużyna będzie trenowała 3 razy w tygodniu na siłowni i na boisku. Czwarta jednostka treningowa to mecze kontrolne.

Przedstawiamy harmonogram meczów sparingowych seniorów MKS Start Miastko :

02.02. / sobota - Zawisza Borzytuchom (V liga) w Bytowie

09.02. / sobota - Darłovia Darłowo (V liga Koszalin) w Darłowie

16/17.02. / sobota lub niedziela - Jantar Ustka (IV liga PomZPN) w Ustce

23.02. / sobota - Wieża Postomino (V liga Koszalin) w Darłowie

02.03. / sobota – wolny termin - Start szuka partnera

09.03. / sobota - Barton Barcino (lider A klasy gr I Słupsk) w Miastku w zależności od warunków pogodowych

Godziny meczów kontrolnych będą aktualizowane na bieżąco w trakcie okresu przygotowawczego.

Jeżeli chodzi o personalia to w rundzie wiosennej na boisku prawdopodobnie nie zobaczymy naszego kapitana Wojtka Szuty którego czeka zabieg stawu biodrowego.

Jeśli ktoś chce spróbować sił w zespole seniorów naszego klubu to prosimy o kontakt z trenerem lub kierownikiem  klubu:

Trener Krzysztof Bryndal – 692-305-370

Kierownikiem  Klubu Maciej Kurkierewicz - 697-858-866