TURNIEJ OLDBOJÓW

Dziewięć lat temu, grupa miłośników piłki nożnej po raz pierwszy zorganizowała turniej oldbojów. Wówczas udział w turnieju brały zaledwie trzy drużyny. Z roku na rok zainteresowanie rosło, a turniej objął swoim patronatem Sołtys Koczały. W tym roku poza sołectwem , drużyną oldbojów z Koczały w organizację włączył się OSiR Miastko, Start Miastko oraz firma Goodvalley. W tym roku, po raz pierwszy turniej odbędzie się w Miastku. Jest to wspaniałe wydarzenie , które integruje nie tylko społeczność lokalną ale również staje się atrakcją dla turystów. Również w tym roku przewidujemy wiele niespodzianek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przeprowadzone zostaną liczne zabawy i konkursy dla kibiców. Będą dmuchane zamki pyszny grill ,grochówka i jak co roku pieczone dziki ZAPRASZAMY !!! UDOSTĘPNIAJCIE!!! BĘDZIE SIE DZIAŁO !!!!

Zapraszamy !!!!