UDANY START!!!

Udany START.

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Słupskiej Klasy Okręgowej zespół seniorów MKS Start Miastko udał się do Przechlewa. Nasi Zawodnicy spisali się znakomicie wygrywając z miejscową Brdą 6:0. Kluczowy w tym spotkaniu był początek, gdyż po 10 minutach Start prowadził 3:0 i od tego momentu dominował na boisku. Pierwsze ligowe trafienie w drużynie seniorów zaliczył 15-letni Przemysław Spalik, który rozpoczął spotkanie w pierwszej jedenastce. Na uwagę zasługuje również fakt, że w naszej drużynie zagrał wypożyczony z Granitu Koczała Jakub Zaremba oraz Jakub Milewski, który po półrocznym wypożyczeniu wrócił do miasteckiego Startu. Ponadto w osiemnastce meczowej znalazł się stary znajomy Robert Ostrowski.

Trener Krzysztof Bryndal nie krył zadowolenia po meczu – Cały zespół zagrał na 6. Byliśmy skoncentrowani, agresywni i zagraliśmy na wysokim procencie skuteczności. Gratuluję chłopakom dobrej gry i postawy na boisku.

BRAMKI: 0-1 3 min bramka samobójcza, 0-2 8 min Pufelski, 0-3 10 Spalik, 0-4 48 min Pufelski, 0-5 59 min Koniuszek, 0-6 92 min Wiśniewski.

Skład Start: PRZEPLASKO – CZERWIŃSKI, PUFELSKI( 80 MALINOWSKI), BOROWICZ, BRYNDAL(75 ZAREMBA), KAPICA, KONIUSZEK, WIŚNIEWSKI, KŁONCZYŃSKI, TRZECIŃSKI(70 MILEWSKI), SPALIK(60 LEWANDOWSKI)

A JUŻ ZA TYDZIEŃ 23.03 W SOBOTĘ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZ W MIASTKU. START ZMIERZY SIĘ Z JANTARIĄ POBŁOCIE. POCZĄTEK SPOTKANIA O GDZ. 15:00.