W sobotę do Piasta o ligowe punkty .

W sobotę do Piasta o ligowe punkty .

W najbliższą sobotę nasz zespół uda się na mecz do Człuchowa , aby tam powalczyć o kolejne punkty ligowe. Zespół Piasta po 17 kolejkach ma na swoim koncie 33 punkty, (10-wygranych, 3- remisy, 4-przegrane), bilans bramkowy 54-34, i plasuje się na 4 pozycji w tabeli. W ostatniej kolejce nasz sobotni rywal wysoko pokonał na wyjeździe Leśnik Cewice , bo aż 1:6, my natomiast wygraliśmy na własnym terenie z Jantarią Pobłocie 1:0. W rundzie jesiennej pokonaliśmy Piata Człuchów 3:0. Świetnie byłoby powtórzyć ten wynik na wyjeździe. Zapowiada się interesujące spotkanie, dwóch zespołów z górnej części tabeli.
Początek spotkania o godzinie 16 w Człuchowie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości