WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO SENIORÓW.

WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO SENIORÓW.

23.03. do Miastka zawitał zespół okupujący dolne rejony tabeli Jantaria Pobłocie. Zatem spodziewać się można było zaciętego widowiska,gdyż drużyna z Pobłocia ewidentnie „nie leży” naszej ekipie. Nie inaczej było w tym meczu. Początek spotkania był obiecujący dla Startu. W 10 min. gospodarze objęli prowadzenie po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Sławomira Pufelskiego. Jednak z czasem nie mając nic do stracenia goście,grając z wiatrem zaczęli odważniej atakować bramkę miasteckiego Startu. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się nieznacznym prowadzeniem gospodarzy. Po zmianie stron zawodnicy Startu stworzyli sobie niewiele sytuacji do zdobycia gola. Brakowało ostatniego podania, bądź jak w przypadku sytuacji młodego Przemka Spalika skuteczności i mecz zakończy się jednobramkowym zwycięstwem MKS-u.

Krzysztof Bryndal trener Startu po meczu powiedział: Spodziewaliśmy się ciężkiego i twardego spotkania. Jantaria to bardzo ambitny zespół, z którym gra nam się trudno. Trzeci mecz z rzędu z tym zespołem wygrywamy 1-0. Cieszymy się z trzech trudno zdobytych punktów. Gratuluje chłopakom cennego zwycięstwa i ambitnej postawy na boisku.

Bramka : 1-0 Sławomir Pufelski 10 min.

Skład Startu:

Przeplasko,Czerwiński,Pufelski(90min Zaremba) ,Borowicz,Bryndal,Kapica,Koniuszek,Kłonczyński,Lewandowski(59 min Milewski) ,Trzeciński,Spalik(83 min Malinowski).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości