WYSZARPANE 3 PUNKTY.

WYSZARPANE 3 PUNKTY.

W 18 kolejce SKO pierwsza drużyna MKS Start Miastko udała się do Piasta Człuchów czołowego zespołu słupskiej V ligi. Miejscowy Piast nie zwykł u siebie przegrywać – tylko jedna porażka w tym sezonie na własnym stadionie. Mecz nie był porywającym widowiskiem z niewielką ilością podbramkowych sytuacji. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska i obfitował w wiele twardych starć. W pierwszej połowie Start sprawiał trochę lepsze wrażenie pod bramką gospodarzy. Druga odsłona meczu zaczęła się świetnie dla miasteckiej drużyny, bo 48 minucie obejmuje prowadzenie po golu zdobytym przez niezawodnego Pawła Koniuszka.Od tego momentu nasi zawodnicy delikatnie cofnęli się na własną połowę nie dopuszczając gospodarzy do stworzenia groźnych sytuacji.

Piast Człuchów – Start Miastko 0-1 (0-0)

Bramka: Paweł Koniuszek 48 min.

Skład Start: Ostrowski – Czerwiński, Pufelski, Świąder, Borowicz, Bryndal( 86 min.Lewandowski), Kapica, Koniuszek( 90 min Dzięcioł), Kłonczyński( 46 min. Zaremba), Trzeciński, Spalik( 46 min. Wiśniewski)

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w sobotę 06.04.2019 na własnym stadionie z Zawiszą Borzytuchom. Początek spotkania o godz. 15:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości