ŻYCZENIA URODZINOWE DLA PREZESA !!!

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA PREZESA !!!

Dziś swoje urodziny obchodzi nasz Prezes klubu Pan Jan Ponulak, z tej okazji wraz z zawodnikami i trenerem pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia, Wielu trafnych decyzji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, Spełnienia wszystkich niezrealizowanych do tej pory marzeń, Jak największego zadowolenia z naszej drużyny i swoich pracowników, W firmie samych sukcesów, Radości i pogody ducha, Uśmiechu od ucha do ucha, Jak najmniej smutków i stresów, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Jan Ponulkak napisał
    Dziękuję bardzo zawodnikom i trenerom za pamięć i życzenia . Jestem dumny z Naszych osiągnięć klubu MKS Start Miastko. Dziękuję za miłą niespodziankę. Drużynom życzę samych sukcesów w nowym sezonie piłkarskim Jan Ponulak .

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości