ŻYCZENIA URODZINOWE DLA PREZESA !!!

Dziś swoje urodziny obchodzi nasz Prezes klubu Pan Jan Ponulak, z tej okazji wraz z zawodnikami i trenerem pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia, Wielu trafnych decyzji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, Spełnienia wszystkich niezrealizowanych do tej pory marzeń, Jak największego zadowolenia z naszej drużyny i swoich pracowników, W firmie samych sukcesów, Radości i pogody ducha, Uśmiechu od ucha do ucha, Jak najmniej smutków i stresów, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!