Oferta dla firm wspierających

MKS START MIASTKO


Szanowni Państwo

Start Miastko to klub aktualnie występujący w IV lidze Województwa Pomorskiego (IV liga "sportbazar.pl"), znajdujemy się wiec na najwyższym szczeblu rozgrywkowym danego województwa. Celem na najbliższy okres jest utrzymanie pierwszego zespołu w IV lidze, a z czasem walka o awans do jednej z czterech lig III ('nasza' obejmuje województwa pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie). W tym momencie MKS to drużyna, która znajduje się najwyżej w hierarchii spośród wszystkich klubów piłkarskich w gminie Miastko. W sezonie 2011/12 awansowano do klasy okręgowej, a po kolejnych dwóch latach w sezonie 2013/14 wywalczono historyczny awans do IV ligi. Teraz, po roku gry w IV lidze i nabraniu doświadczenia, klub wygląda jeszcze lepiej, nie tylko pod względem sportowym ale i organizacyjnym oraz szkoleniowym. Świadczyć o tym może posiadanie pięciu grup młodzieżowych zgłoszonych na obecny sezon 2015/16.


Drużyna o której się mówi że to najlepsza 'ekipa' w ostatnim dziesięcioleciu, 'charakterna' i która zawsze walczy od 1 do 90 minuty. Start Miastko to piłkarska wizytówka Miastka, i duma dla wielu fanów miasteckiego futbolu . Mecze Startu Miastko to niepowtarzalne miejsce rozrywki na które często przychodzi kilkuset kibiców, wśród nich rodziny z dziećmi. Z dumą możemy powiedzieć że wśród naszych ligowych rywali frekwencja na trybunach jest jedna z najwyższych. Start Miastko to także marka przy której można znakomicie wypromować swoją markę lub swój produkt.


Zapraszamy państwa do grona osób , firm i instytucji wspierających Start Miastko w drodze do kolejnych historycznych wyników. Zapewniamy że już nawet 200 złotych miesięcznie pozwoli wykorzystać państwu potencjał marketingu sportowego i dołączyć do grupy dotychczasowych partnerów.
 

 • W ramach proponowanego wsparcia oferujemy:
  • Możliwość ustawienia band reklamowych wzdłuż boiska na czas meczu (2 szt) mecze juniorów i seniorów
    
  • Logotyp na oficjalnej stronie klubowej
    
  • Reklamowanie firmy i produktu na portalu społecznościowym
    
  • Logotyp na każdym plakacie promującym dany mecz oraz wydarzenie związane z klubem.
    
  • Wykorzystanie wizerunku firmy i logotypów na imprezach tematycznych jak Dzień Dziecka czy Bal Sportowca.
    
  • Możliwość rozdawania materiałów reklamowych i innych gadżetów

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Kontakt

Prezes Zarządu  Jan Ponulak 607 533 855

janponulak@wp.eu

Wiceprezes Zarządu Mateusz Felke 884 649 671
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości