Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Start Miastko
4:0
Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy
2:1
Myśliwiec Tuchomie
Jantaria Pobłocie
3:1
Leśnik Cewice
Słupia Kobylnica
2:3
Zawisza Borzytuchom
Chrobry Charbrowo
2:1
Stal Jezierzyce
Błękitni Główczyce
1:2
Sparta Sycewice
Lipniczanka Lipnica
5:0
Piast Człuchów
Karol Pęplino
4:4
MKS Debrzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
2:0
Słupia Kobylnica
Piast Człuchów
8:0
Leśnik Cewice
Jantaria Pobłocie
0:1
MKS Start Miastko
MKS Debrzno
5:0
Brda Przechlewo
Zawisza Borzytuchom
0:2
Lipniczanka Lipnica
Stal Jezierzyce
2:2
Błękitni Główczyce
Myśliwiec Tuchomie
2:0
Chrobry Charbrowo
Karol Pęplino
6:0
Sokół Wyczechy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Charbrowo
4:1
Karol Pęplino
Sokół Wyczechy
4:3
MKS Debrzno
MKS Start Miastko
3:0
Piast Człuchów
Słupia Kobylnica
3:2
Stal Jezierzyce
Lipniczanka Lipnica
5:1
Sparta Sycewice
Brda Przechlewo
4:2
Jantaria Pobłocie
Błękitni Główczyce
2:4
Myśliwiec Tuchomie
Leśnik Cewice
2:4
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Człuchów
5:1
Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy
2:2
Chrobry Charbrowo
Zawisza Borzytuchom
0:4
MKS Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie
1:0
Słupia Kobylnica
Sparta Sycewice
8:0
Leśnik Cewice
MKS Debrzno
4:3
Jantaria Pobłocie
Karol Pęplino
2:0
Błękitni Główczyce
Stal Jezierzyce
1:5
Lipniczanka Lipnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Słupia Kobylnica
2:0
Karol Pęplino
Błękitni Główczyce
0:2
Sokół Wyczechy
Brda Przechlewo
2:0
Zawisza Borzytuchom
MKS Start Miastko
4:0
Sparta Sycewice
Leśnik Cewice
1:2
Stal Jezierzyce
Jantaria Pobłocie
2:0
Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo
2:5
MKS Debrzno
Lipniczanka Lipnica
4:2
Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
2:1
Słupia Kobylnica
Sparta Sycewice
3:0*
Brda Przechlewo
Chrobry Charbrowo
2:0
Błękitni Główczyce
Zawisza Borzytuchom
2:2
Jantaria Pobłocie
Myśliwiec Tuchomie
4:0
Leśnik Cewice
MKS Debrzno
5:5
Piast Człuchów
Karol Pęplino
2:4
Lipniczanka Lipnica
Stal Jezierzyce
1:4
MKS Start Miastko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Człuchów
3:1
Zawisza Borzytuchom
Brda Przechlewo
3:0*
Stal Jezierzyce
Słupia Kobylnica
2:0
Chrobry Charbrowo
MKS Start Miastko
1:0
Myśliwiec Tuchomie
Leśnik Cewice
0:4
Karol Pęplino
Lipniczanka Lipnica
2:1
Sokół Wyczechy
Jantaria Pobłocie
1:4
Sparta Sycewice
Błękitni Główczyce
4:3
MKS Debrzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
3:0*
Leśnik Cewice
Chrobry Charbrowo
1:0
Lipniczanka Lipnica
Sparta Sycewice
2:2
Piast Człuchów
MKS Debrzno
4:1
Zawisza Borzytuchom
Karol Pęplino
1:4
MKS Start Miastko
Błękitni Główczyce
0:4
Słupia Kobylnica
Stal Jezierzyce
2:1
Jantaria Pobłocie
Myśliwiec Tuchomie
2:1
Brda Przechlewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Człuchów
5:2
Stal Jezierzyce
Słupia Kobylnica
3:0
MKS Debrzno
MKS Start Miastko
4:0
Sokół Wyczechy
Zawisza Borzytuchom
4:2
Sparta Sycewice
Lipniczanka Lipnica
3:1
Błękitni Główczyce
Jantaria Pobłocie
1:1
Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo
0:3
Karol Pęplino
Leśnik Cewice
0:0
Chrobry Charbrowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
0:1
Brda Przechlewo
Słupia Kobylnica
0:3
Lipniczanka Lipnica
Chrobry Charbrowo
1:3
MKS Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie
3:3
Piast Człuchów
MKS Debrzno
0:3
Sparta Sycewice
Karol Pęplino
2:1
Jantaria Pobłocie
Błękitni Główczyce
4:2
Leśnik Cewice
Stal Jezierzyce
2:1
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipniczanka Lipnica
10:1
MKS Debrzno
Piast Człuchów
4:1
Karol Pęplino
Sparta Sycewice
5:2
Stal Jezierzyce
Brda Przechlewo
4:3
Chrobry Charbrowo
MKS Start Miastko
1:1
Błękitni Główczyce
Zawisza Borzytuchom
4:3
Myśliwiec Tuchomie
Leśnik Cewice
4:1
Słupia Kobylnica
Jantaria Pobłocie
4:3
Sokół Wyczechy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
0:1
Piast Człuchów
MKS Debrzno
1:2
Stal Jezierzyce
Karol Pęplino
2:0
Zawisza Borzytuchom
Słupia Kobylnica
1:2
MKS Start Miastko
Chrobry Charbrowo
3:2
Jantaria Pobłocie
Lipniczanka Lipnica
5:0
Leśnik Cewice
Myśliwiec Tuchomie
0:3
Sparta Sycewice
Błękitni Główczyce
4:2
Brda Przechlewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
2:0
Karol Pęplino
Brda Przechlewo
2:3
Słupia Kobylnica
Piast Człuchów
4:2
Chrobry Charbrowo
MKS Start Miastko
1:1
Lipniczanka Lipnica
Zawisza Borzytuchom
5:0
Sokół Wyczechy
Leśnik Cewice
2:2
MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie
1:1
Błękitni Główczyce
Stal Jezierzyce
1:0
Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
6:2
Sparta Sycewice
Słupia Kobylnica
1:0
Jantaria Pobłocie
Karol Pęplino
2:1
Stal Jezierzyce
Chrobry Charbrowo
2:1
Zawisza Borzytuchom
Lipniczanka Lipnica
14:0
Brda Przechlewo
MKS Debrzno
2:1
Myśliwiec Tuchomie
Błękitni Główczyce
1:3
Piast Człuchów
Leśnik Cewice
2:2
MKS Start Miastko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Człuchów
4:2
Słupia Kobylnica
Brda Przechlewo
5:1
Leśnik Cewice
Sparta Sycewice
7:0
Chrobry Charbrowo
MKS Start Miastko
5:1
MKS Debrzno
Zawisza Borzytuchom
4:1
Błękitni Główczyce
Myśliwiec Tuchomie
5:1
Karol Pęplino
Jantaria Pobłocie
1:5
Lipniczanka Lipnica
Stal Jezierzyce
2:3
Sokół Wyczechy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
3:1
Błękitni Główczyce
Piast Człuchów
1:3
Lipniczanka Lipnica
Brda Przechlewo
0:6
MKS Start Miastko
Stal Jezierzyce
2:6
Chrobry Charbrowo
Myśliwiec Tuchomie
4:2
Sokół Wyczechy
Leśnik Cewice
1:3
Jantaria Pobłocie
Zawisza Borzytuchom
1:0
Słupia Kobylnica
MKS Debrzno
4:4
Karol Pęplino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
4:1
Karol Pęplino
Słupia Kobylnica
1:3
Sparta Sycewice
MKS Start Miastko
1:0
Jantaria Pobłocie
Brda Przechlewo
1:3
MKS Debrzno
Leśnik Cewice
1:6
Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo
2:1
Myśliwiec Tuchomie
Błękitni Główczyce
1:3
Stal Jezierzyce
Lipniczanka Lipnica
3:2
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
1:2
Lipniczanka Lipnica
Piast Człuchów
0:1
MKS Start Miastko
Stal Jezierzyce
2:2
Słupia Kobylnica
Myśliwiec Tuchomie
5:0
Błękitni Główczyce
Jantaria Pobłocie
5:1
Brda Przechlewo
Zawisza Borzytuchom
0:1
Leśnik Cewice
Karol Pęplino
2:4
Chrobry Charbrowo
MKS Debrzno
4:4
Sokół Wyczechy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipniczanka Lipnica
3:3
Stal Jezierzyce
Słupia Kobylnica
1:4
Myśliwiec Tuchomie
MKS Start Miastko
2:2
Zawisza Borzytuchom
Brda Przechlewo
1:6
Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo
1:1
Sokół Wyczechy
Leśnik Cewice
0:5
Sparta Sycewice
Jantaria Pobłocie
5:2
MKS Debrzno
Błękitni Główczyce
1:0
Karol Pęplino
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
8:0
Błękitni Główczyce
Piast Człuchów
0:3
Jantaria Pobłocie
Sparta Sycewice
0:2
MKS Start Miastko
Stal Jezierzyce
5:0
Leśnik Cewice
MKS Debrzno
8:3
Chrobry Charbrowo
Zawisza Borzytuchom
3:0
Brda Przechlewo
Karol Pęplino
2:0
Słupia Kobylnica
Myśliwiec Tuchomie
2:1
Lipniczanka Lipnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Człuchów
3:0
MKS Debrzno
Lipniczanka Lipnica
5:1
Karol Pęplino
Słupia Kobylnica
1:3
Sokół Wyczechy
Błękitni Główczyce
0:9
Chrobry Charbrowo
Brda Przechlewo
1:2
Sparta Sycewice
Leśnik Cewice
0:3
Myśliwiec Tuchomie
MKS Start Miastko
2:2
Stal Jezierzyce
Jantaria Pobłocie
4:1
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
2:4
Lipniczanka Lipnica
Sparta Sycewice
2:0
Jantaria Pobłocie
Chrobry Charbrowo
1:0
Słupia Kobylnica
Zawisza Borzytuchom
3:1
Piast Człuchów
MKS Debrzno
7:2
Błękitni Główczyce
Karol Pęplino
4:1
Leśnik Cewice
Stal Jezierzyce
3:0*
Brda Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie
1:3
MKS Start Miastko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Człuchów
1:2
Sparta Sycewice
MKS Start Miastko
6:1
Karol Pęplino
Leśnik Cewice
1:7
Sokół Wyczechy
Słupia Kobylnica
2:2
Błękitni Główczyce
Brda Przechlewo
0:2
Myśliwiec Tuchomie
Zawisza Borzytuchom
3:2
MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie
3:1
Stal Jezierzyce
Lipniczanka Lipnica
2:2
Chrobry Charbrowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
2:3
MKS Start Miastko
Sparta Sycewice
3:0
Zawisza Borzytuchom
Karol Pęplino
8:0
Brda Przechlewo
Stal Jezierzyce
2:4
Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo
3:0
Leśnik Cewice
Myśliwiec Tuchomie
2:1
Jantaria Pobłocie
MKS Debrzno
3:1
Słupia Kobylnica
Błękitni Główczyce
0:7
Lipniczanka Lipnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sycewice
5:3
MKS Debrzno
Brda Przechlewo
0:12
Sokół Wyczechy
MKS Start Miastko
8:1
Chrobry Charbrowo
Piast Człuchów
0:3
Myśliwiec Tuchomie
Zawisza Borzytuchom
3:4
Stal Jezierzyce
Leśnik Cewice
9:0
Błękitni Główczyce
Lipniczanka Lipnica
8:1
Słupia Kobylnica
Jantaria Pobłocie
1:1
Karol Pęplino
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wyczechy
4:3
Jantaria Pobłocie
Słupia Kobylnica
3:2
Leśnik Cewice
Stal Jezierzyce
1:5
Sparta Sycewice
Chrobry Charbrowo
3:0
Brda Przechlewo
MKS Debrzno
0:5
Lipniczanka Lipnica
Karol Pęplino
2:1
Piast Człuchów
Błękitni Główczyce
0:7
MKS Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie
0:0
Zawisza Borzytuchom
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Borzytuchom
3:1
Karol Pęplino
Leśnik Cewice
1:4
Lipniczanka Lipnica
Piast Człuchów
4:1
Sokół Wyczechy
Brda Przechlewo
4:1
Błękitni Główczyce
Stal Jezierzyce
1:5
MKS Debrzno
Sparta Sycewice
1:2
Myśliwiec Tuchomie
MKS Start Miastko
3:0*
Słupia Kobylnica
Jantaria Pobłocie
1:2
Chrobry Charbrowo
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
2:2
Sparta Sycewice
Sokół Wyczechy
6:2
Zawisza Borzytuchom
Słupia Kobylnica
3:0
Brda Przechlewo
Chrobry Charbrowo
4:1
Piast Człuchów
MKS Debrzno
8:1
Leśnik Cewice
Błękitni Główczyce
0:4
Jantaria Pobłocie
Myśliwiec Tuchomie
3:1
Stal Jezierzyce
Lipniczanka Lipnica
4:1
MKS Start Miastko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Przechlewo
0:4
Lipniczanka Lipnica
Piast Człuchów
3:0*
Błękitni Główczyce
Sparta Sycewice
5:1
Sokół Wyczechy
Stal Jezierzyce
0:3
Karol Pęplino
MKS Start Miastko
9:2
Leśnik Cewice
Zawisza Borzytuchom
3:3
Chrobry Charbrowo
Jantaria Pobłocie
3:1
Słupia Kobylnica
Myśliwiec Tuchomie
1:0
MKS Debrzno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
3:2
Myśliwiec Tuchomie
Sokół Wyczechy
3:2
Stal Jezierzyce
Leśnik Cewice
4:3
Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica
3:0
Jantaria Pobłocie
Słupia Kobylnica
1:5
Piast Człuchów
Chrobry Charbrowo
1:3
Sparta Sycewice
MKS Debrzno
1:3
MKS Start Miastko
Błękitni Główczyce
0:0
Zawisza Borzytuchom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości